Cildini Yormadan Temizle!

1
716
yüz peelingi
yüz peelingi

Ona iyi bakmak için çabalıyoruz! Bazen yaptığımız iyi saydığımız hareketler bile cildinize zarar verebilir.

Cildi gereğinden fazla temizlemek, en sık yapılan hatalardan biri 🙂 Cildi aşırı ovalamak aynı şekilde temizliyorum sanıp, zarar veren şeylerden biri.Cildin koruyucu bariyerine zarar vermemek gerekiyor.

Çünkü bu bariyer bizi dış etkilere karşı korurken, sivilce ,egzama, erken yaşlanma gibi sevmediğimizden de koruyor. 🙂


Adım adım gidelim.Makyajını ne olursa olsun çıkar.Bunun için cildini nazikçe temizleyip, makyajdan arındıracak bir ürüne ihtiyacın olacak.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli, içeriğindeki salatalık özleri ve aloe vera ile ferah ve nazik bir temizlik için aradığın ürün. Aynı zamanda Provitamin B5 ile de temizlerken cildini kurutmuyor ve nemlendiriyor.


Ölü hücrelerinden Arın.İhtiyacına göre peeling gününü belirle. Burada cildine bastırmadan, nazikçe masaj yaparak uygulaman gerekiyor.Yine aynı markanın bir ürününü kullanabilirsin. Sinoz Arındırıcı Yüz Peelingi içeriğindeki Microsoft tanecikler ile tıkanık gözenekler ile mücadele etmene yardımcı olur.


Maskeyi unutma!Peeling önemli fakat siyah noktalarından ve sivilcelerinden şikayetçiysen, cilt bakım rutininde olması gereken en önemli şey arındırıcı bir maskedir. Sinoz Yüz Bakım Maskesi bu konuda en büyük yardımcın olacak.

Aktif kil özleri ile sebum dengesini kontrol altına alan maske, arındırıcı etkisi ile cildini temizleyecek ve pürüzsüzlük hissine kavuşmanı sağlayacak.

1 Yorum