YENİDEN BAŞLAR GİBİ

0
809
bb krem
bb krem

Zaman ve çevresel faktörler bir hayli bizimde umursamazlığımız ile günden güne cildimiz kusurlu hale gelebilir. Güne görünen bu kusurlarla başlamak hepimiz için demotive bir durum.

Oysa ki aynanın karşısına geçtiğinizde sadece birkaç dakikada tüm görünümüzü değiştirmek ve kendinizi iyi hissetmek son derece kolay
BB Kremlerin etkisini bilmeyen yoktur. Son dönemde oldukça popüler hale gelen bu kremler, ne yazık ki kozmetik markaların oyunlarına maruz bırakılıyor.


Fondotenlerin ağır yapısına karşı çıkan BB’ler ne yazık ki içerikleri ve ciltte bıraktığı etkiler sebebiyle farkını ortaya koyamıyor.
12 yılı aşkın süredir Türk Dermokozmetik sektörünün nabzını tutan Sinoz Kozmetik, artık her an her yer de günün her dilimine eşlik ediyor. Ürün çeşitliliğini arttıran marka, cildine değer kat mottosuyla içten gelen güzelliğe olan inancı ile, kadınların güne başlarken ve aynaya baktıkları her an kendilerinini iyi hissetmeleri için bir BB Krem ile karşımızda.


Özellikleri ve içeriği ile piyasadaki çoğu üründen ayrışan Sinoz BB Krem, gerçek bir cilt dostu.


Tüm serilerinde +15 Spf Güneş Koruması ile karşımıza çıkan Sinoz BB Krem, sağlıklı ve uzun yıllar iyi görünen, tek tonda bir cildin korunmasına sağlayan kilit parça olmaya hazır. Bu koruyucu kalkan ile renk eşitsizliklerinin oluşmasına engel olan ve tek ton bir cilt sunan Sinoz BB Krem, anlık görünüm ötesinde ömür boyu süren bir korumayı beraberinde getiriyor.


3 farklı ton ile karşımıza çıkacak olan Sinoz BB Krem, tüm cilt tipleri için uygun. Sinoz Kozmetik’in arge ve uzmanlığı ile birlikte son derece kolay sürülebilen mousse kıvamı ile dikkatleri üzerine çekecek olan Sinoz BB Krem, tüm cildi koruma altına alıp tam kapatıcı etki sağlıyor.


Tek başına tüm kusurları gizleyen, Sinoz BB Krem ile yoğun ve abartılı makyajdan uzak durmak isteyenler son derece şanslı.

Nemlendirici ve renkli yapısı sayesinde tüm ince çizgi ve kırışıklıkları dolduran, sivilce ve kızarıklık gibi oluşumları gizleyerek cilt genelinde pürüzsüz bir görünüm sunan Sİnoz BB Krem, eşitleyici bir etkiye sahip.


Homejen, tek ton bir cilt görünümünün ötesinde cildin günlük bakım ihtiyaçlarını; nemlenme ve güneşten korunmayada destek olan Sinoz BB Krem ile günlük bakım ritüelinizi hafifletebilirsiniz.
Peki, BB Krem nasıl uygulanır ? Birazda ondan bahsedelim…
Sinoz BB Krem’in mousse yapısı son derece kolay ve keyifli bir uygulama deneyimi sunuyor.

Bu sayede herhangi bir destekleyici makyaj malzemesine ihtiyacınız yok. Parmaklarınız bu iş için son derece ideal.
İpucu: Uygulama öncesi parmaklarınızı ısıtmak homojen bir görünümün oluşmasını destekleyici bir etki.


Yeterli miktarda parmak uçlarınıza alacağınız, parmaklarınızla, fırça ya da sünger yardımıyla tüm cildinize eşit miktarda dairesel hareketlerle BB Kreminizi sürmeniz yeterli. Sonuç; pürüzsüz ve dengelenmiş bir cilt görünümü.


Sinoz BB Kremi, kusur gizleyici ve çevresel faktörlere karşı koruyucu bir kalkan gibi kullanabilirsiniz. Eğer yoğun makyajdan vazgeçemeyenlerdenseniz bu kez de Sinoz BB Krem, sizler için harika bir makyaj bazı olmaya hazır!
Sinoz BB Krem ile her yeni güne yep yeni bir başlangıç yapın.