YENİ BİR DÖNEM | Cilt lekelerine veda

0
538
leke
leke

Şüphe yok ki biz kadınların hayatındaki en önemli anlardan biri doğum sürecidir.Bu süreçte hiç yaşamadığımız kadar fiziksel ve ruhsal değişim bizi bekler.

Doğum süreci sadece büyüyen bir göbekten ibaret değil. Hormonal değişimler tüm vücudumuzun dengesini alt üst ederken kalıcı bir hasar da cildimizde oluşur.

Cildimize rengini veren melanin isimli pigmentasyon görevi üstlenen hormonlar doğum süresince üretim dengesini şaşarak cilt üzerinde lekelenmelere ya da var olan lekelerin koyu renge dönüşerek sabitlenmesine sebep olur.

Bu durumun üzerine bir de güneş ile temas halinde kalan cildimiz için lekeler tam anlamıyla kaçınılmaz bir kabusa dönüşür.

YEPYENİ BİR CİLT !
Birçok alternatif çözüm yolu görünse de kalıcılıklarını sorgulamak şart. Bu süreçte doğru ürün ile yol almak önem taşıyor.

Sinoz Leke Kremi lekelere karşı aldığı gard ile en önemli silah arkadaşınız. Var olan lekelerle savaşan ve yenilerinin oluşumunu engelleyen mucizevi formül aynı zamanda cildinize tam koruma sağlıyor. Sinoz Leke Kremiyle renk eşitsizliklerinin de dengelendiği yepyeni bir cilt sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken günde iki kez düzenli kullanım.