Kış gelmeden siz ona hazır olun!

0
524
yaz lekelerini giderme
yaz lekelerini giderme

Kış mevsimini sevenlerden misiniz? 

Benim ruhum yaz gibi rengarenk diyenlerden mi? 

Elimizde sıcacık bir bitki çayı ile oturuyoruz. Yağmur yağıyor. Ortam ne kadar romantik olursa olsun güneşi görmeyi özlediğini itiraf ettiğin an tam da şu an! 🙂 

Peki cildiniz kışa hazır mı? Cilt bakımı ihtiyaçlarınız neler? Bir düşünelim. “Aslında…” diye başlayan cümleler geldi mi aklınıza? 🙂

“Aslında sivilce sorunumu kış aylarında çözebilirim.” “Aslında leke sorunumu güneş kendini çok göstermeden halletsem süper olacak!” 

İşte bunun için adım atmamız gereken aylar tam da şu an içerisinde olduğumuz aylar. Leke tedavisinde teknoloji geliştikçe yapılan uygulamar da çeşitlendi ve biraz kafa karıştırıcı oldu.

Önerimiz öncelikle işin uzmanına görünmeniz yönünde. Cildinizin ihtiyaçları, lekenin derecesi ve nasıl tedavi edilebileceğine en iyi uzmanlar karar verecektir.

Uygulamalar hakkında bilgi sahibi olup, bütçenize ve nerede yaptırmak istediğinize karar verebilirsiniz. 

Klinikte uygulanan tedavilerden yararlanmayı tercih etmiyor olabilirsiniz. Evde deneyebileceğiniz doğal tariflere ya da leke kremlerine leke tedavinizde şans verebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde sizinle, 21 günde hem şekeri bırakalım hem de leke kremine başlayalım (link) içeriğini paylaştık. Ona bir göz atmak ister misiniz? 

Leke kremi kullanmaya karar verdiğinizde ise ödüllü bir ürün olan Sinoz Leke Kremini kullanmaya başlayarak güneş yüzünü iyice göstermeden leke tedavinize başlayabilir, yaza ışıl ışıl parlayan bir cilt ile merhaba diyebilirsiniz! Düzenli kullanım ile etkili olan Sinoz Leke Kremini tercihen gece uyumadan önce temiz cildinize uygulayabilir, lekeleriniz ile vedalaşabilirsiniz!