YAZ ÖNCESİ KARARMALARA SON !

0
842

Güneş ışıldarken plajda denize girmek, kumsalda güneşlenmek ya da sıcak yaz günlerinde rahat ve hafif hissettirecek bir şeyler giymek. Hepsinin önünde bir engel olduğunu biliyoruz: Kararmalar ve ten rengi uyumsuzlukları !

Özellikle bikini, diz dirsek ve koltuk altı bölgelerinde denk geldiğimiz kararmaların sebepleri neler olabilir dersiniz ?

Öncelikle sürtünme ve oksijenle temas edemeyen bölgelerde gerçekleşen terleme sebebiyle cilt savunmasız kalıp pigment değerlerini kontrol edemez hale gelir ve oksijen yetersizliği sebebiyle oksitlenme oluşur

Yanlış iç çamaşırı seçimleri ise yine dolaylı olarak terlemeye sebep olarak aynı problemin doğmasını tetikler.

Ve yanlış tıraşlama, epilasyon yöntemleri yine oldukça hassas bir yüzeye sahip özel  bölgeler için aynı sonuçları doğrur.

Peki bu kararmalar karşısında nasıl önlem almalı dersiniz ?

Sinoz Beyazlatıcı Krem, kararmalar ve renk eşitsizliklerine karşı en büyük destekçiniz. İçeriğindeki özel bitkisel formül ile kararmaların oluşumuna izin vermeyen ve var olan renk eşitsizliklerini dengeleyerek kararmaları yok eden krem dikkatleri üzerine çekiyor. Sinoz Beyazlatıcı Krem ayrıca kolay emilen formülü ile günlük hayatı zorlaştırmadan kolayca uygulanabiliyor.