YAZ KABUSU: LEKELER

0
715
leke kremi
leke kremi

Yaz’ın gelmesiyle birlikte cildimiz büyük tehdit altında. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt üzerinde lekelenmelere ve kırışıklıklara sebep oluyor.

Bu durum karşısında önlem almak kaçınılmaz şart.Öncelikli olarak güneşle olan temasımızı en aza indirmeli ve koruyucusuz dışarıya çıkmamak gerek. Bu durum yeni lekelerin oluşumunu en aza indirecektir. Peki ya var olan lekeler?

Cilt üzerinde yer alan lekeler yaz sıcağının ve güneşin etkisiyle giderek daha belirgin hale gelmenin yanı sıra, kalıcılığını da bir hayli güçlendiriyor.

Pigment eşitsizliğinin giderek arttığı bu durumda ciltte kararmalar ve kontür eşitsizlikleri meydana geliyor.

Tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir üründen bahsedeceğiz sizlere. Sinoz Leke Kremi, türk dermokozmetik markası Sinoz’un amiral gemisi olarak konumlanan ürün, cilt dostu bir leke düşmanı.

İçeriğindeki bitkisel aktifler ile cilt rengini eşitleyen krem, var olan lekelerin rengini açarak zamanla yok olmalarını sağlıyor. Sonuç tabii ki ten ton da bir cilt. Üstelik Sinoz Leke Kremi, sadece güneş lekelerine karşı değil, hamilelik, hormonal değişim, çil lekelerine karşıda kalkan oluşturuyor.

Sinoz Leke Kremi’nin bir diğer mucizeside dermokozmetik sektörünün ve cildin altın parçalarından pantavitin ile 72 saate kadar yoğun nem desteği sağlıyor olması.

Sinoz Leke Kremi’ni www.sinoz.com.tr online satış sitesi aracılığıyla alarak yazın yıpratıcı koşulları karşısında cildinize yatırım yapabilirsiniz.