YAZ AYLARININ İKİ TEMEL SORUNU: SAÇLARDA KURULUK VE YAĞLANMA

1
695

Yaz’ın yıpratıcı etkisinden nasibini alan en az cildimiz kadar saçlarımızda oluyor.

Birçok doğal bakım alternatifi var gibi görünsede tariflerin birçoğunun sadece anı kurtardığını sizlere söylemek isteriz.


Yazın saçlarımızı koruyabilmenin bazı püf noktaları arasında ;

Tuzlu suyla bekleme süresini azaltmak,

Güneşten uzak durmak,

Kurutma ve fön işlemlerini azaltmak gibi maddeler yer alıyor.


Tüm bunların ötesinde ise en önemli konu, yazın kurutucu ve yıpratıcı etkisi karşısında saç derinizin nem değerini koruyabilmek. Bunu yaparken de saç yapınıza uygun şampuanı seçmek şart.

Cilt bakımında olduğu kadar, saç bakımı alanında da alternatifli bir seri ile tüketicisinin karşısına çıkan Sinoz Kozmetik, Sinoz Saç Bakım Şampuanı’nı farklı saç tiplerine uyarlayarak daha etkili bakım seçenekleri sunuyor.

Şehir hayatının en önemli olumsuz tetikleyicilerinden; stres ve çevresel faktörler sebebiyle oluşabilen kepeklenme için çözüm arayan Sinoz, yine bitkisel içeriği ile saç derisine nem desteği sağlayan yeni formülü ile güçlü bir koruma kalkanı oluşturuyor. Saç derisindeki kuruluk, kepeklenme ve dolayısıyla bakımsız görünen saç probleminin önüne geçmek için Sinoz Kepeğe Karşı Etkilyeci Bakım Şampuanı gerçek bir kurtarıcı.

Yağlanmaya müsait cilt yapısına sahip olanlarda, yazın kuruyan cildin kendini koruma altına almak amacıyla daha fazla yağ üretiminden bir hayli muzdariptir. Klima ve oksijensizlik gibi faktörlerinde etkisiyle daha da ön plana çıkan yağlanma problemine karşı Sinoz Yağlı Saçlar Şampuanı ile çözüm bulun. Papatya özleri ve sarmaşık özleri ile saç derisinden başlayarak her bir saçta  derinlemesine arındırıcı etkiye sahip olan şampuan, aromaterapi bakım hissiyatı sunuyor.

1 Yorum