VÜCUDUNUZA NEM BOMBASI

2
1133

Bir çoğumuzun tatili devam ederken büyük bir çoğumuz içinse şehre dönüş zilleri çalmaya başladı. Sonbahar günlerininde bizi kapıda beklediği bugünlerde cildimiz bir hayli hassas. 

Yazın tüm gün süren sahil gezintileri, kumsal da güneşlenme ve tuzlu deniz suyu bu hayli hassas cilt için yıpratıcı sonuçlar doğurabilir. Sıcak havalarla birlikte nem kaybına uğrayan cildimiz, elastikiyetini kaybetmesinin yanı sıra dış faktörlerin yaratabileceği hasara karşı savunmasız hale geliyor. 

Bu durum belirli bir süre sonrasında esnekliğini kaybeden cilt yapısının giderek kırışmasına ve çatlamasına sebep olabilir.  Sonucu merak ediyorsanız, soluk, yaşlı ve bakımsız görünen bir cilde sahip olacağınızı söylemek hiçte yanlış olmaz.

Eğer daha sağlıklı ve genç görünen bir cilt görünümüne kavuşmak istiyorsanız, cilt bakımının kilit noktalarından olan nem desteği konusunda bir hayli özenli davranmalısınız.

Bunun için neler yapmak gerekiyor derseniz;

Öncelikle su tüketiminizi arttırmalı ve sıvı kaybını önleyecek gıdaları, içecekleri tüketmekten uzak durmalısınız. 

İkincil olarak ise, cildinizi kurutacak durumlar karşısında önlemler almalısınız. Güneşte fazla kalmamak, suyla temas süresini azaltmak gibi.

Bunun pekte mümkün olmadığı yaz günlerinde cildinize nem desteği sağlamanız olmazsa olmaz. Bu arada nem kaybının yalnızca yazın yaşandığını düşünmeyin . Sonbaharla birlikte soğuyan havalar ve artan rüzgarlarla cilt oldukça yıpranmaya açık hale gelir.

Sinoz’un yeni ürünlerinden biri olan Sinoz Besleyici Vücut Losyonu, gerçek bir nem bombası. Gücünü içeriğindeki Aloe vera özlerine borçlu olan losyon tüm gün süren nemlilik hissiyatı ile yumuşacık bir cilt deneyimi sunuyor. Kolayca emilen ve yağlılık hissi bırakmayan yapısı ise ürüne bir hayli pratik hale getiriyor.

Tüm bunlarında ötesinde Sinoz Besleyici Vücut Losyonu; içeriğindeki %5 Panthenol desteği sayesinde onarım süreci başlatarak cildinizin yenilenmesini, dış faktörlere karşı güçlü hale gelmesini sağlıyor.

Daha yumuşak, daha canlı, daha esnek ve daha genç görünen bir cilt için daha fazla beklemeye gerek yok! www.sinoz.com.tr’ ye tıklayarak Sinoz Besleyici Vücut Losyonu’na sahip olabilir ve diğer Sinoz Ürünleri’ne göz atabilirsin. Bu arada bizden söylemesi, vücudunuza sağladığınız nem desteğini el ve ayaklarınızda da hissedebilmeniz için Sinoz Yoğun Ayak Bakım Kremi, Sinoz Yoğun Nemlendirici El Bakım Kremi gerçek birer kurtarıcı.

2 YORUMLAR