TEK TON BİR BİR CİLT

0
963
tek ton lekesiz cilt
tek ton lekesiz cilt

Aynanın karşısına geçtiğinizde ilk karşılaştığınız görüntüde neler var? Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt mi yoksa ton uyumu yok olmuş lekeli bir görünüm mü?

Eğer sizde ki görüntü ikinci seçenekse bir an önce kalıcı çözüm için harekete geçmeli.

Makyaj uygulamaları ve belkide birçok ipucu ile bu lekeleri kamufle edebilsekte günün sonunda ayna karşısı gerçekleri göz önüne seriyor.

Bu gerçekleri olumlamak bizim elimizde ve aslında sanıldığından çok daha kolay. 

Öncelikli olarak lekelenmelere sebep olan faktörleri iyi analiz etmeli.

Bunlardan bir kaçını sizler için sıralayacak olursak ; güneşle olan temas sürenizi azaltmak, mavi ışınlardan,yani teknolojik ekranların kullanım süresini dengelemek makyaj malzemelerinden uzaklaşmak, cildin hormon dengesini bozabilecek unsurları iyi değerlendirmek…

 Bı önlemleri almakta geç kalmış olabilirseniz fakat bu lekelerle yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

Kaldı ki vücudun hormonal hareketlilikleri (doğum, ergenlik ve özel dönemler gibi) sebebiyle lekelenmeler bazı zamanlarda doğal bir döngününde sonucu olabiliyor.

Cilt lekeleriyle ilgili probleminiz her ne olursa olsun ya da bu oluşumu var olmadan engellemek istiyorsanız sizleri Sinoz Leke Kremi ile tanıştırmak isteriz. 

Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Leke Kremi, bitkisel aktiflerden aldığı çözüm odaklılık ile cilt üzerinde yer alan ton uyumsuzluklarını eşitleyerek işe başlıyor.

Deri altına işleyerek, pigment bozukluklarını dengelemek üzere yola devam eden Sinoz Leke Kremi koyu ve inatçı lekelerin rengini açıyor.

Düzenli kullanım sonrasında tek ton bir cilt görünümü sunan Sinoz Leke Kremi her kullanım sonrasında ise sağlıklı bir cildin en önemli ihtiyacı olan nem için pentavitin takviyesi ile 72 saate dek yoğun nemlilik sağlıyor.