Maskeleri Sürme Vakti!

0
1148
yüz bakım maskesi
yüz bakım maskesi

“Cildim bu ara çok solgun.”

“Siyah noktalarımla baş edemiyorum.”

“Sivilce nasıl geçer?”

“Maske tavsiyesi verebilir misin?”

Bu cümleleri kurmaya başladıysan cildinin sana ihtiyacı var demektir. Şimdi durup bir düşün, cildine bu etkileri ne yapmış olabilir?

Beslenme düzenin olabilir, sigarayı artırmış olman olabilir, uykusuz ve stresli günler mi geçiriyorsun? Yeterli su içiyor musun?

Bir düşün… Kendine cevabını verirken senin için önerdiğim maske tavsiyelerini inceleyebilirsin.

Siyah Noktasavar

3 yk bal

2 yk yoğurt

1 çay bardağı yulaf unu

Tüm malzemeleri karıştır ve peeling yapar gibi yüzüne uygula. Ardından ılık su ile temizle.

Ballı Yüz Maskesi

1 yk bal

1 çk avokado yağı

1 adet E vitamini kapsülü

Avokado yağı ve balı iyice karıştır. İçerisine E vitamini kapsülünü ekle. Temiz cildine uygula ve ardından ılık su ile durula.

Işıltı Veren Maske

2 yk nar tanesi

1/2 muz

1 tk bal

3 damla avokado yağı

Tüm malzemeleri blender yardımıyla püre haline getir. Göz çevrene getirmeden cildine uygulayabilirsin. 20 dk bekletip, ardından ılık su ile durulayabilirsin.

Bu maskeleri teker teker uygulamayı deneyebilirsin fakat dilersen cildini hem arındırıp temizleyecek, siyah noktalarınla savaşacak ve onu ışık ışıl parlatacak Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi ile tanışabilirsin. Haftada iki kere ince bir katman olarak yüzüne uygulayacağın Sinoz Yüz Bakım Maskesi içeriğinde bululan kil özleri ile yüzünde bulanan yağ miktarını dengelemeye yardımcı olacak. Duru, pürüzsüz ve arınmış bir cilt için bu maskeyi düzenli kullanmayı unutma.