Sinoz’la Ciltler Yoğun Bakım Kontrolünde

0
635

Cildine değer vermek isteyenlerin tercihi Türk Dermokozmetik Markası Sinoz, gündüzden geceye 7/24 cildinizi koruma altına almaya hazır.

Güne hızlı bir başlangıç yaparken, birçok kez cildimizi ihmal ederiz. Oysaki gün içinde cildimiz birçok tehditsel faktör ile karşı karşıya. Bu savaşta onu güçlendirmek ve bütünlüğünü koruyabilmek adına iyi bir bakım şart. Sinoz Gündüz Bakım Kremi, içeriğindeki seramid desteği ile cildin yapısal bütünlüğünü çevresel faktörlere ve zamana karşı koruma altına alıyor. Hyalüronik asit desteği ile nem takviyesi sağlayan Sinoz Gündüz Bakım Kremi, güneşin sebep olacağı lekelenme, nem kaybı ve uzun vadede kırışıklık gibi olumsuzluklara karşı da savaş açıyor.

Bildiğiniz üzere tüm vücut gibi cildimizde gece uyku süresince kendini yeniliyor. Sinoz Gece Bakım Kremi, protein ve amino asitlerden oluşan peptiler ile tüm gece boyunca cildinizi onarım sürecine alıyor. Canlı, pürüzsüz ve doyasıya beslenmiş bir cildin olmazsa olmazları Hyalüronik asit ve Panthenol desteği ile Sinoz Gece Bakım Kremi, her yeni gün için daha genç bir cildin destekçisi.