Sinoz Kozmetik

1
897

Cildimiz, yaşımızı ansızın ele verir. Bu yüzden ona bakmak bir hayli özen ve dikkat gerektirir. Yeni keşfimiz Sinoz ile sizleri tanıştırmak isteriz. Kendini,cildini ve güzelliğini önemseyenlere değer katma mottosuyla serüvenine başlayan Sinoz Dermokozmetik, farklı ihtiyaçlara cevap arayarak oluşturduğu ürün portfolyosu ile birçok konuda cildinizin destekçesi.

Gelin Sinoz Ailesini yakından inceleyelim.

Sinoz Dermokozmetik onlarca ürüne sahip fakat biz markanın amiral gemilerine, muhteşem dörtlüsüne dikkat çekmek istiyoruz.

Nedir bu muhteşem dörtlü diye heyecanlandığınızı duyar gibi olduk.

İlk olarak Sinoz arındırıcı kil Maskesi ile başlıyoruz. İçeriğindeki kil özleri ile cildin sebum dengesini kontrol altına almayı amaç edinen Sinoz Maske, aloa vera ve papatya özleri ile de cilt onarımı sağlayıp cilt çeperini güçlendiriyor. Sivilcelere ve siyah noktalara savaş açarak gözenek sıkılaşmasını destekleyen Sinoz Maske, daha sıkı ve pürüzsüz bir cildin habercisi. Ve haftada sadece 1 veya 2 kez uygulamak yeterli.

Mavi Anemon Çiçeği Kremi’nin mucizevi gençlik iksirini kreme taşıyan Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, sağlıklı ve genç bir cildin kilit unsuru olan nemi yoğun şekilde cildinize hapsediyor. Yaşlanma ve mimik kırışıklıklarının karşısında yer alan krem, kırışıksız ve gergin bir cildin uzun süre varlığını yaşatıyor.

Yaşımızı ilk cildimiz belli eder dedik, bunu daha noktasal irdelediğimizde ise odak noktamıza gözler takılıyor. Bakış, ifadeler ve en önemlisi kaz ayakları ile kendini ele veren göz bölgesi ph’na uygun olarak hazırlanan Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi, bölgedeki ışık dengesizliklerini yok ediyor ve kırışıklıkları doldurarak yaşlılık karşıtı bir görünüm sunuyor.

Cildimizi arındırdık, yoğun nem desteği sağladık, göz bölgemiz için hassas bakım oluşturduk ve şimdi sıra kusursuz bir cildin engellerinden olan; lekelerde.

Sinoz Leke Kremiile var olan lekelerinizi yok ederken yenilerinde oluşmasını engellemek çok kolay. Günde sadece iki kez kullanacağınız Sinoz Leke Kremi, gün boyu nem desteği ile cildi beslerken, pigment eşitsizliklerinden doğan renk farklılıklarını dengeliyor ve güneşe karşı cildinizi savunma altına alıyor.

Sinoz’un en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serum ile cildinize değer katın ürünleri incelemek için www.sinoz.com.tr adresine uğrayınız

1 Yorum