SİNOZ BESLEYİCİ GECE BAKIM KREMİ

0
795

Gün içinde birçok negatif faktörle karşı karşıya kalan cildimiz için onarım süreci gece uykusunda başlıyor. Hatta bu onarım süreci gün içinde harcadığınız bakımcabalarından cok daha fazlasını vaad ediyor cildiniz için.

Uyku saatinizi stabil kılmakta fayda var. Bunun nedeni ise cildinize  gece bakım seanslarında otokontrol mekanizmasını oluşturabilmek. Uyku saatinizin saat 22:00’da başlaması önemli. Çünkü vücut saat 22.00’da başlangıç verdiği yenilenme sürecini saat 03.00’a kadar devam ettiriyor.

Gün boyunca oluşan çevresel faktörler sadece mental anlamda değil, fiziksel olarakta yorgunluğa ve yıpranışa sebep olmakta.Stres altında kalan cildimizin en büyük destekçilerinden olan uykularınızın etkisini Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremiyle arttırmaya hazırlanın!

Hyalüronik asit ile uyku boyunca cildinize nemi hapseden krem, kırışıksız ve esnek bir cildin habercisi.Peptitler ile güçlendirilen özel yapısı sayesinde gece yenilenme sürecinde cildin bütünlüğünü korumak için çalışan Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi, cildinize güç katıyor. Shea yağı ve Panthenol desteği ile nemlendirici ve besleyici bakım etkisi geceden başlayarak gün boyu cildinizin ışıltısına eşlik ediyor.