SAÇ BAKIM RUTİNİ

0
862

Yazın uzunluklarıyla bir hayli başımıza dert olur saçlar. Bakımında uzunluktan aşağı kalır yanı yoktur. Her gün saçlarımızı yıkamak zorunda kalmak, saç diplerinde yağlanmaya ve saç derisinin kurumasına yol açmakta. Saç derisinin nemini kaybetmesi saçlarımızın güçsüz ve soluk görünmesini tetiklerken; aynı zamanda saç köklerini verimsizleştirerek zaman içerisinde dökülmelere sebep olur. 


Saç bakımında doğru ürünü bulmak ilk adım. Bunun yanı sıra uzun süreli kurutma işlemlerinden uzak durmak, şekillendirici gibi kimyasalları en aza indirmek, boyama işlemlerini doğallaştırmak alınabilecek önlemler arasında yer alıyor. 


Doğal bitkisel kompleksi ile dikkatimizi çeken ve dökülmelere karşı oluşturduğu kalkan ile önem arz eden Sinoz Saç Bakım Şampuanı, hacimsizlik, solgun görünüm, kırık ve dökülme problemlerine çözüm sunuyor. Güçünü sarımsak ve at kestanesi özlerinden alan Sinoz Saç Bakım Şampuanı’nın bir diğer çarpıcı özelliği ise Provitamin B5 ile güçlendirilmiş olması. Provitamin B5’te ne oluyor derseniz. Kepek probleminizin ortadan kalkacağı mucizevi bir bileşini hayal edin.


Saç köklerinizin güçlendiği, yeni saç oluşumunuzun arttığı, ışıltılı, hacimli ve güçlü görünüme bürünecek saçlarınız için Sinoz Saç Bakım Şampuanı’nı olmazsa olmazlar listenize eklemekte fayda var, bizden söylemesi…