MUTFAKTA BAŞLAYAN LEKE SAVAŞI

0
717

Cilt lekelerinin oluşum sebeplerini daha önceki birçok yazımızda gündemimize taşımıştık. Güneş ışınları, doğum süreci ve hormonal dengesizlikler ve daha fazlası.

Peki cilt lekeleriyle olan savaşınızda doğru besinlerle galibiyet süresini daha aza indirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

CİLT DOSTU LEKE DÜŞMANI GIDALAR :

Ispanak:  Gerçek bir sır. Çünkü bugüne kadar diğer popüler gıdaların gerisinde kalmış. Oysa ki A,C ve E Vitaminleri ile cildin her derdine derman. Lekeler için de öyle

Somon:  Omega bombardımanı sayılacak somon cildinize yoğun şekilde bakım desteği sağlarken kırışıklık düşmanı. Aynı zamanda bilinmeyen bir yanıyla gerginlik ve strese bağlı lekelenmelerinde düşmanı

Hindistan Cevizi Yağı : Nemlendirici olarakta kullanılabilen bu mucizevi yağ özellikle sivilce lekeleri için bire bir.

Limon: C vitamini takviyesi ile lekelerle savaşırken tek ton bir cildin habercisi !

Beslenme programınızda sıkça yer vereceğiniz bu besinlere sağlayacağınız profosyonel takviye ile elinizi daha da güçlendirmek mümkün. Bu mucizevi takviye : Sinoz Leke Kremi ! Sinoz Leke Kremi C vitamini özleri ile cildinizde ki ten rengi eşitsizliklerini dengeleyerek tek ton uyum sağlarken, güneş doğum ve hormonal değişimler sebebiyle oluşabilecek cilt lekelerine engel oluyor. Var olan lekeler  mi? Çok yakında geçmişte kalacak !