2020 MAKYAJ GÜNCELLEMESİ

0
602
bb krem
bb krem

Her yeni yılın beraberinde getirdiği yeni trendlerde var tabii ki. Oldukça kolay uygulamalar ve hub bilgilerle sınırlandırdığımız 2020 makyaj trendlerini sizler için değerlendirdik.

Zamansız makyaj trendlerininde devam ettiği 2020 trendleri geçen yılın izlerinide yaşatıyor.

Fondötenlere Veda Zamanı 
Giderek gelenekselleşmesinin yanı sıra işlevselliğinide kaybeden fondötenler, pürüzlü görünüme sebep olmaları ve homojen yapıyı yok etmeleri sebebiyle bu yıl tamamiyle rafa kaldırılıyor.

Fondötenlerin yerini alacaklar olansa tabii ki belli. BB ve CC Kremler. Likit bazlı yapılarıyla eşitsizlikleri kolaylıkla dengeleyen bu kremler, kusursuz görünümün habercisi.

Odak Noktası Gözler 
Her yıl olduğu gibi bu yılda odak noktasında gözler var. Canlı, ışıltılı ya da rengarenk. Belirli olan tek şey siyahtan uzaklık. Tercih size bağlı.

Neonlar, simler ve jel görünümler bunlardan sadece bazıları. Bu kural eyeliner ve farların ortak noktası.

Kaşlarda Doğala Dönüş
Uzunca bir süredir devam eden değişken kaş trendleri bu yıl doğallıktan yana. Ten renginize uyumluluk ve dağınık görünümler bir hayli hit.

Uzunca bir süredir trend olan microblading operasyonların etkisi azalacak gibi.

Daha Dolgun ve Işıltılı Dudaklar
Bu yılda dolgun ve ışıltılı dudak trendi hat safhada. Bu trendin kurtarıcı parçası tabii ki lipglosslar. Özellikle açık renkli olanları çantanıza eklemenizi öneririz.

Moda trendleri olduğu kadar son dönemde güzellik ve bakım trendleri de bir hayli değişken.Her yeni sezonda yükselen bir trendle karşı karşıyayız ve ne yapacağımız konusunda da bir o kadar şaşkınız.