LEKESİZ VE IŞILTILI BİR CİLT İÇİN KURTARICI MUCİZE FORMÜLLER

1
882
lekesiz cilt formulü
lekesiz cilt formulü
  • Eğer lekelenmelerin sebep olduğu ton farklılıkların ön plana çıktığı bir cildiniz varsa en etkili çözüm C vitamininde. C vitamini yapısı gereği ton farklılıklarını yok ederek tek ton cilt deneyiminde en güçlü silahlarınızdan biri
  • Şeker bu kez dost: Şeker peelingleri cilde ihtiyacı olan bakımı sağlarken aynı zamanda ton eşitleme özelliğiyle de dikkat çekiyor.
  • Hyaluranik Asit Etkisi : Cilt üzerinde yoğun nem desteği sağlamasıyla bilinen Hyaluranik Asit sadece bununla kalmıyor leke tedavisinde de önemli bir rol  üstleniyor. Nasıl mı ? Hyalüranik asit özleri cilt altı bağ dokularının temel yapı birimi olmasıyla cildin yenilenme sürecinde baş rol üstleniyor.
  • AHA Desteği : Lekelerden arınma süresince tüm gerçekleştirdiklerinize destekçi ve etkisini artıracak bir yöntem adeta AHA’lar. Alfa Hidroksi Asit olarak açıklanan ve özellikle turunçgillerin içinde bulunan AHA’lar gerçek dostumuz. AHA’lar cilt üzerinde ölü deriyi atarak cildin yenilenme sürecini hızlandırırken ton farkı ve lekelenmelere karşı mücadele verir.
  • Tüm bunları bir arada nasıl uygulayacağız derseniz ? Sinoz Leke Kremi iyi bir cevap olacak. İçeriğindeki aktif c vitamini ile cilt üzerinde eşitleyici etki yaratan Sinoz Leke Kremi ten rengi uyumsuzluklarına karşı meydan okuyor. Cilt tonunu eşitlemek üzere savaş veren Sinoz Leke Kremi bunun yanı sıra pentavitin iceriği ile yoğun nem desteği sağlayarak cildin günlük bakım ihtiyacınıda karşılıyor…

1 Yorum