LEKE SAVAŞLARI

1
766

Melanin pigmentinden derimizin rengi oluşur. Güneşin etkileri, genlerimiz, hormonal değişimler ile birlikte cildimizde farklı lekelenmeler ortaya çıkabiliyor. Bu etki, dış etkenlere maruz kaldıkça artmaya devam ediyor.

Güneş’i hayatımızdan çıkartamayacağımıza göre, tedbirleri ve lekeye karşı çözümleri öğrenmek ve uygulamak görevimiz oluyor.
Bu çözümlerden biri tabi ki güneş kremi! Mevsim ayırmadan, kışın soğuğunda bile güneş kremsiz dışarı adım atmamalıyız. Terleme vb. yaşanmayacağından gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duymasanız bile sabah evden çıkmadan güneş kreminizi cildinize sürmeyi ihmal etmeyin.


C vitamini! C vitamininin leke önlemede etkisi inanılmazdır! Bu yüzden C vitaminini hem yiyeceklerden, hem takviyelerden hem de C vitamini içeren kremlerden almalıyız.Sinoz Leke Kremi, içerisinde bulunan C vitamini ile leke tedavisi konusunda en çok faydasını göreceğiniz krem olacaktır! Çözümlerin devamı olan leke kremini kullanırken devamlı olmaya ve bırakmadan kullanmaya dikkat edin. Bu sayede cildinizin lekelerle savaşmak için ihtiyacı olan içerikleri sürekli olarak vermiş olacaksınız.
Su içmeyi ihmal etmeyin.

Vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu şey su! Soğuk havalar sudan uzaklaşmamıza neden olmuş olabilir. İçerisine meyve dilimleri atıp tat verdiğiniz sular yapıp onları tüketmeye çalışabilirsiniz.
Tek ton bir cilt hepimizin hayali.  Bu hayali gerçekleştirmek için doğru ürünleri doğru bir şekilde kullanmalıyız.

Sinoz Leke kremini sipariş ederek bu adımı atın ve lekelerinizden kurtulmanın tadını çıkartın!

1 Yorum