KIŞA 1 KALA | KIŞ AYLARINDA MAKYAJ VE CİLT BAKIMI

1
483
kış bakımı
kış bakımı

Kış günleri kapıyı çalıyor. Yenilenmek ve arınmak yapılacaklar listesinde ilk sırada.Peki bu iş nasıl olacak dersiniz? Kimileri gardrop temizliğinde kimileri sporda azimli kimileri mental arınışta…tüm bunların dışında unuttuğumuz ne var ?

Kışn enerjisine uyum sağlayacak ışıl ışıl bir cilt. Bu işin formülü ne derseniz yazımızın devamına göz atın.

Kış aylarında tüm vücudumuzda olduğu gibi cildimiz üzerinde de yağların görevi oldukça kutsal. Cildimizi korumaya geçmek adına harekete geçen yağlar ne yazık ki mevsim geçişlerinde bazı sorunlara sebep olabiliyor.

Sivilcelenme gibi. Bunun da dışında mevsimsel geçişlerde yaşanan ısı değişimleri sebebiyle cildimiz nem değerini korumakta zorlanarak gerekli olan ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamakta. Kışın yoğunlaşan makyajlı görünümlerin cilt üzerinde yarattığı olumsuz etkenlerden bahsetmiyoruz bile.

YORGUN KIŞ SONRASI TEK İHTİYACINIZ !

Yukarıda bahsettiğimiz konuların birleştiği tek noktada, kışı karşılayacağımız günlerde ışıltısını kaybetmış, bakımsız, ve kışın verdiği savaştan yorgun düşmüş bir cilt bizi bekliyor olacak.

Bu duruma Sinoz arındırıcı kil maskesi ile karşı koymak senin elinde. Kil özleriyle sağladığı arınma sayesinde cildi kış aylarının etkisinden uzaklaştırırken salatalık ve papatya özleriyle cildinizin ihtiyacı olan korumayı sağlayan maske kış aylarıyla birlikte cildinizin yenilenme süresinde ki en büyük destekçisi.

1 Yorum