Japon Kadınlarından İlhamla Beyazlıyoruz!

0
953
Japon kadınların beyazlık sırrı
Japon kadınların beyazlık sırrı

Cilt kararmaları vücudumuzun çeşitli bölgelerinde başımıza gelebilir. Hamilelik, hormonal değişiklikler, kullanılan ağda ve jilet cildin özellikle koltuk altı, diz kapağı gibi bölgelerinde kararmalara neden olabilir.

Japon kadınlarının cilt bakımlarına ve özellikle beyaz tene olan düşkünlüğünü biliyoruz.

Onların sırlarını öğrenip, cilt kararmalarını önlemenin yollarını öğrenebiliriz.

Düzenli olarak ciltlerine bakıyorlar. Sadece yüzümüzün değil vücudumuzun da arınmaya ihtiyacı var. Duştan önce uygulayacağımız peeling ile ölü deriden arınabiliriz. Özellikle deodorant kalıntıları koltuk altımızda kalmaktadır. Bunları peeling ile düzenli olarak arındırmamız gerekmektedir.

Bol su içiyorlar. Hem sağlığımız hem cilt güzelliğimiz için olmazsa olmaz şey su içmek. Su içemiyorsanız içerisine limon, elma vb. ekleyerek suyunuza aroma verebilirsiniz. 

Süt banyosu yapıyorlar. Süt banyosu yapmak size uygun olmayabilir kararan bölgelerinize süt ile maske uygulayabilirsiniz.

Yoğurt maskesi yapıyorlar. Süt gibi aynı şekilde yoğurdu da maske olarak kararan bölgeleri beyazlatmak için kullanabilirsiniz.

Sigara içmiyorlar. Sigara kullanımı cildin rengini koyultuyor. Hayatlarında sigaraya yer vermiyorlar.

Siz de Japonların beyazlık sırlarını uygulayabilir ya da Sinoz Beyazlatıcı Kremi deneyebilirsiniz. Düzenli kullanımda ciltteki kararmaları önleyen beyazlatıcı krem ile tek ton, aydınlık ve beyaz bir tene sahip olabilirsiniz.