Hamilelik Lekeleri Tedavisi

0
923
hamilelik lekeleri nasıl geçer
hamilelik lekeleri nasıl geçer

Hamilelik, anne olmayı isteyen her kadın için özel anların ve ayların yaşandığı bir süreç. Uzun geçen 9 ayın sonrasında ise değişen hormonlara bağlı olarak vücutta da değişimler meydana gelir. Bazı kişilerde bu değişime hamilelik lekeleri de eklenebilir.


Hormonal dengesizliklerin arttığı hamilelik sürecinde cilde rengini veren melanin hormonuna ait pigmentler daha fazla salgılabilir ve küçük küçük lekelenmeler neden olur.

Gebelik maskesi olarak da bilinen lekelerin ardında sadece hormonal durumlar değil, doğum kontrol hapları, kortizon kullanımı ve yanlış kozmetik ürün seçimleride yer alıyor olabilir.


Tüm bu sebeplerden dolayı meydana gelen lekeleri yok etmek için Sinoz Leke Kremi profesyonel destekçiniz olmaya her zaman hazır! Deri altında oluşan renk eşitsizliklerini dengeleyerek cildinizin tek ton olmasını sağlayan Sinoz Leke Kremi, düzenli kullanımda lekelerin rengini açarak yok ediyor.

Yeni lekelerin oluşumuna karşı da mücadele eden krem yoğun nemlendirme özelliği sayesinde de cildinize gerekli bakımı sağlıyor. Leke kremi hayatınızın her döneminde cilt eşitsizliklerinizi dengelemek için yanınızda! Düzenli kullanım ile yaratacağı farkı çok seveceksiniz!Sinoz Leke Kremiyle birlikte hamilelikte geriye kalan lekeleriniz olmayacak,  keyifli anılar ve renk eşitsizlikleri dengelenmiş, lekesiz bir cilt olacak! 🙂