GÜNLÜK BAKIMI İHMAL ETME !

0
802

Günlük hayatın temposu, çevre kirliliği, iklim koşulları, doğru beslenmeme ve uyku problemleri.Hepsi sağlıklı bir cildin düşmanı. Birde bunun üzerine yanlış bakım yöntemleri ve ürünler eklendiğinde cildinizin ışıltısı zamanla sönmeye mahkum hale geliyor.

Tüm bu süreçlerin yanına zaman faktörünü de eklediğinizde nasıl bir savunma yöntemi izlemeli dersiniz?

GENÇLİK SIRRI

Cildin genç bir görünüm için ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilecek bir ürün tavsiyemiz var size:

Sinoz Gündüz Bakım Kremi Cildimiz genç yaşlada ürettiği seramid performansını zaman içerisinde kaybetmeye başlar ve ışıltılı, gergin, pürüzsüzlük hisside aynı zaman içinde kaybolur. İçeriğindeki seramid takviyesi ile cildin seramid üretimini destekleyen krem özellikle fiziksel anlamda güneşin sebep olduğu bu kaybı önlemekte birebir. Aynı zamanda güneş ışınlarının cilt üzerinde sebep olduğu lekelenme ve kuruma durumlarına karşı da SPF15 faktörü  ile cildinizi savunma altına alan Sinoz Gündüz Bakım Kremi hyalüronik asit takviyesiyle de kurumaya karşın yoğun nem desteği sağlıyor.

Sert iklim koşulları, güneş ışınları yoğun nem,çevre kirliliği ve hatta klimalar cildin sadece üst tabakasını yıpratmakla kalmıyor aynı zamanda  yenilenme ve onarım süreçlerini de alt üst ediyor.

Sinoz Gündüz Bakım Kremi, içeriğindeki centellica asiatica bitkisi ile cilt bariyerini güçlendirmekle kalmıyor mucizevi bitkinin antioksidan içeriğiyle de yenileyici ve onarıcı etki sağlıyor.