Cilt Lekelerine Karşı Ultra Önlem

1
947
Cilt lekelerine Ultra önlem
Cilt lekelerine Ultra önlem

Dört mevsim bronz bir tene hayır diyebilecek birini tanımıyorsunuzdur herhalde ? Yaz aylarını beklemeksizin solaryuma koşmak bunun en büyük ispat gibi. Peki ultraviole ışınların ultra negatif etkilerinden haberdar mıyız ?

Hem bronzluğun trendi hemde cilt kusurlarını gizlemesi solaryum sonrası yanınıza kar gibi görünsede cilt lekelenmeleri ve cildin erken yaşlanmasına zemin hazırladığını hatırlatmak isteriz. Cilt altı dokusunu hasara uğratan solaryum ışınları cilde rengini veren melanin hormonlarının üretim rutinini değiştirerek cilt lekelerine sebebiyet vermekte. Var olan lekelerin ise büyüme, koyu tonlara geçme ve stabil kalmasını tetiklemekte.

Solaryum ve güneşin sebep olduğu lekelerden arınmanın birçok alternatif çözüm yolu zaman içerisinde etkisini yitirebiliyor. Cilt lekelenmeleri ve olası hasarları en aza indirmek için Sinoz Leke Kremi içeriğindeki meyan kökü özütleri ile tek ton cilt deneyimi sunarken c vitamini desteği ile leke oluşumlarıyla savaşmayı ihmal etmiyor.

Her güneş ve solaryum sonrası kuruyan cildin kısa sürede yaşlanacağına hiç şüphe yok. Sinoz Leke kremi cilt lekelerini yok edip tek ton eşitliği sağlerken içeriğindeki sodyum-pca ile yoğun nem desteği oluşturup pentavitin takviyesi ile sağlanan nem desteğini 72 saate kadar depolayabiliyor.

Güneş ışınlarını dik olduğu anlarda ve solaryum ışınlarına temastan kaçınmaya özen göstermek şart! Ayrıca Solaryum esnasında cildinize yakın temas halinde bulunan ultraviole ışınlar cilt lekelenmelerinin yanı sıra uzun vadede cilt kanseri riski ile karşı karşıya kalma ihtimalinizi artırıyor.

Sağlıklı bir cilt için ultraviole ışınlardan uzak durup ultra lekelerle savaşmak için Sinoz Leke Kremi’yle tanışmakta fayda var.

1 Yorum