GÜNEŞ LEKELERİNE SAVAŞ AÇ

1
829
güneş lekeleri
güneş lekeleri

Koca bir yazı arkamızda bırakırken bize kalanlar güneş lekeleri cilt lekelerinden başkası değil. En büyük tetikleyicinin güneş olduğu cilt lekelerine karşı önlem alınmassa durum ciddi bir problem haline dönüşebilir.

Bu durumu engelleyebilmek adına atabileceğimiz en kolay adım, güneşle olan temas süremizi en aza indirmek. Yaz aylarında neredeyse imkansız hale gelen bu duruma yönelik profesyonel bir bakım desteği şart.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Bakım Kremi ile günün her anında yoğun güneş ışınları karşısında cildinizi savunma altına alabilirsiniz. 50 SPF korumalı içeriği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı kalkan oluşturan krem, en önemli problemlerin başında gelen güneş lekelenmelerinin oluşumunu engelleyerek yazın tadını sonuna dek yaşamanızı sağlıyor.

Eğer güneşe karşı önleminizi almakta geç kaldığınız en büyük ispatı cildinizde yer alan inatçı lekeler ise yine de endişelenmeyin deriz.
Neden mi? Sinoz bu konu için de Leke Kremi ile yardımınıza yetişiyor.

Gücünü, C vitamini, meyan kökü, papatya ve aynı sefa gibi doğal içeriklere borçlu olan Sinoz Leke Kremi gerçek bir leke düşmanı. İnatçı lekelerin rengini açarak cilt tonunun eşitlenmesini kontrol altına alan krem; sabah akşam olmak üzere günde iki kez kullanımla tek ton bir cilt vaad ediyor. güneş lekeleri ve cilt lekelerine karşı tavsiye edebileceğimiz en doğal leke kremi ise yerli markalarda mevcuttur

1 Yorum