Yaz Bitti, Lekeler Geri Geldi!

0
437
güneş lekeleri
güneş lekeleri

Eylül ayı bana hep iyi gelir. Yeni başlangıçlar için, kararlar almak ve onları uygulamaya geçirmek için Eylül ayının verdiği hissi severim. Yaz bitmiş, tatil tüm güzel anılarıyla geride kalmış ve şimdi yeniden tazelenip, devam etmenin zamanı gelmiştir.

Tazelenmeyi her anlamda hayatıma dair ederim. Nasıl mı?

Öncelikle ruh! Ruha iyi gelecek her şeyi hayatıma katmakla başlarım. Evde mum yakmak, balkonda kitap okumak gibi… 🙂 Sonra beden! Yazın renkliliğini, sebzelerin renkliliğine döndürme vakti gelir ve sağlıklı yaşama tekrar merhaba derim! 🙂 Üç numara olan ama her şeyin tamamlayıcı ise cilt! 🙂

Yazın güneşte vakit geçirmek güzel ama ardında bıraktıkları o kadar da güzel olmayabiliyor.

Özellikle benim gibi güneş lekeleri ile başınız dertte ise… Eğer güzel korumadıysam cildimi, lekelenmeler kendini hemen gösteriyor ve özel bir ilgi bekleyen cildim de alarm sinyallerini veriyor.

Bu tazelenmeyi ciltte uygulamak için ise tek tercihim Sinoz Leke Kremi! Bu krem kadar cildime iyi gelen ve kısa sürede onu toparlayıp, lekeleri yok eden bir krem daha görmedim, iddaalıyım! 🙂

Burada dikkat etmeniz gereken noktalar ise güneş kremi kullanmaya devam etmek ve düzenli bir şekilde leke kremini uygulamak. Düzen olmazsa olmazımız, unutmayalım. Sinoz Leke Kremi sayesinde tek ton, canlı bir cilde tekrar kavuşabiliriz.

Kendinize bir iyilik yapın ve bu sonbahar mevsimini tazelenmek için değerlendirin.