Güneş Kremi

0
858

Size Sinoz Dermokozmetik’in amiral gemilerinden olan Sinoz Leke Kremi, Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi, Sinoz arındırıcı kil Maskesi ve Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi’nden daha önce bahsetmiştik.

Şimdi ise dermokozmetik devi Sinoz’un yaz aylarına yönelik geliştirdiği ürünleri ile karşınızdayız.

Yaz ayları birçoğumuz için kabusa dönüşebiliyor.Cilt yanıklarının yanı sıra lekelenmeler bir ömür boyu kalıcı hale gelmekle birlikte güneş sebebiyle cildimiz erken yaşlanmaya mahkum kalıyor.

Sinoz Dermokozmetik, farklı cilt tiplerini düşünerek oluşturduğu 50 Plus Spf korumalı güneş kremi ve güneş sütü serileriyle güneşe karşı cildinizi korurken tüm gün yoğun nem desteği sağlıyor.Böylelikle güneş karşısında cildiniz kurumadan esnekliğini koruyabiliyor.

Sıcaklık ve krem kullanımı bir arada olduğunda yağlı ciltler için konu bir hayli zorlaşır. Bu noktada yağlı ciltler için harekete geçen Sinoz, yağlı ciltler için geliştirdiği güneş kremi ile sebum oranını dengeleyerek sivilce oluşumunu yok ediyor.

Özel bazı ile günün her anı kolaylıkla kullanabileceğiniz ve kolaylıkla cilt tarafından emilen ve kıyafetlerinize bulaşmayan Sinoz Güneş Kremleri ile cildinizi koruma altına alırken, bronzlaşmak isteyenleri de Sinoz Bronzlaştırıcı Güneş Kremi ile selamlıyor.

2008 yılından bugüne dermokozmetik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Sinoz, gücünü doğadan alıyor ve doğal içerikleriyle cildinize dokunuyor. Cildine değer katmak, zamana meydan okumak her daim sağlıklı ve kusursuz görünmek isteyenlerdenseniz, www.sinoz.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.