GEÇMİŞİN KALINTISI: LEKELER

0
894
yaşlılık lekeleri
yaşlılık lekeleri

Yaşımızla birlikte cildimizde meydana gelen tek değişim kırışıklıklar değil. Yıllarca güneşle yoğun temas sonucunda ortaya çıkan lekelenmeler ilerleyen yaşla birlikte daha inatçı ve kalıcı hale bürünebiliyor.

Pürüzsüz görünümü lekeli bir cilde çeviren tek etken tabii ki sadece güneş değil. Yanlış makyaj uygulamaları, yanlış cilt bakım teknikleri, ihmaller, hormonal değişimler ve daha fazlası…

Sebebi her ne olursa olsun, ilerleyen yaşla birlikte lekelerin daha görünür hale geldiği yadsınamaz bir gerçek.

Bunun ardında yatan sebep ise cildin uzun sürelerce deformasyona uğraması, kendini yenileyememesi ve özellikle menopoz döneminde ortaya çıkan kalıcı değişkenlere sebep olan hormonal farklılıklar.

Bu durumu tersine çevirmek için her daim önlemler almak şart. Özellikle 30’lu yaşlar itibariyle cildi kontrol altına almak oldukça doğru bir davranış.

Güneş lekelenmeleri veya yaşlılık lekelenmelerine yönelik özel geliştirilen formülü ile Sinoz Leke Kremi, var olan lekelere karşı savaş açarken cilt tonunuzu dengelemeye ve tek ton cilt deneyimi yaşatma konusunda oldukça iddialı.

C vitamini oranını 3 katı kadar arttırarak formülünü revize eden Sinoz leke kremi, çevresel faktörlere karşı artık çok daha güçlü.

C vitaminin renk eşitleyici ve ten rengi etkisini sonuna dek hissedeceğiniz Sinoz Leke Kremi sadece lekeler ve renk eşitsizlikleri için değil,

Sinoz Leke Kremi İle cildinizi ihtiyacı olan günlük bakım desteğini sağlayabilir ve yoğun nemlendirici özelliği ile cildinizi neme doyurabilirsiniz. Sağlıklı ve iyi bir görünen cildin ilk ihtiyacı olan nem’i pentavitin desteği ve buğday özleri ile karşılayan Sinoz Leke Kremi’ni günde 2 kez düzenli kullanmak yeterli.