Evde SPA Keyfine Hazır Mısınız

1
601
evde duş keyfi
evde duş keyfi

Dışarısı ne kadar soğuk olursa olsun, evimizin içinde yaşadığımız sıcaklığı ve huzuru bozmamak elimizde! 🙂 Evi kış havasına sokmak için biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz?


Öncelikle evinizin renklerini kış renkleri ile adapte edebiliyor musunuz ona bakabilirsiniz.  Kırmızı, bordo şallar, yeni yıl temalı yastıklar uydurabilirseniz işe buradan başlayabilirsiniz! 🙂 Yeni yıl için evinize ister çam ağacından, isterseniz yaratıcı bulduğunuz tüm malzemelerden bir yılbaşı ağacı kurabilirsiniz. Etrafa koyacağınız minik mumlar, led ışıklar ile de bir anda ne kadar çok değiştiğini görebilirsiniz.


Kışı mutlu yaşamak için kendinize ritüeller oluşturabilirsiniz. Yeşil çay demlemek ve farklı çeşitlerini keşfetmek, hafif bir müzik eşliğinde evde spa keyfi yapmak, yeni bir diziye başlamak gibi küçük gözüken ama bir anda tüm modunuzu değiştirecek şeylere yönelebilirsiniz. Biraz detaya inelim o halde! 🙂 Evde spa keyfini sağlamak için güzel bir müzik listesine ihtiyacınız var. Bunu yaptığınızda size güzel bir his bırakacak ve güzel kokacak bir duj jeline de ihtiyacınız var. Sinoz markası burada yardımcınız oluyor! 🙂


Gül, Aloe Vera ve Gold Aura duj jellerini kullanmaya başladığınızda sizi etkisi altına alacak ve bir daha onlardan vazgeçemeyeceksiniz! 🙂 Arınmış, yenilenmiş bir cilt sizi bekliyor. Aynı zamanda duştan sonra hissedeceğiniz nemi de unutmayalım! :)Şu an indirimde olan duş jellerini denemek için tam zamanı!

1 Yorum