ELLERE NEM DESTEĞİ

0
694

Yaz ya da kış, gündüz yada gece hiç farketmez gün boyunca en çok hasara uğrayan ve dışarıya temas eden uzvumuz eller. Güneş, rüzgar, su, sabun hepsi ve daha fazlası ellerimizin kurumasına, nem değerini kaybetmesine, daha hassas bir yapıya bürünmesine ve günün sonunda yaşlılık belirtilerine doğru ilerleyen çatlaklara, kırışıklıklara sebep oluyor.

Tüm gün boyunca belirli aralıklarda ellerimizi nemlendirmek olmazsa olmaz bir alışkanlık haline gelmeli.

Sinoz Kozmetik’ten günün her an yanınızda taşıyabileceğiniz “Egzotik Kokulu El Bakım Kremi” Serisi sizi büyülü bir yolculuğa çıkaracak. 7 farklı egzotik koku ile bambaşka diyarlara yolculuk sunan seriyi, ister sevdiklerinize hediye edin ister her bir çantanız, evdeki ve işteki köşeleriniz için alın. 

” Serisi sizi büyülü bir yolculuğa çıkaracak. 7 farklı egzotik koku ile bambaşka diyarlara yolculuk sunan seriyi, ister sevdiklerinize hediye edin ister her bir çantanız, evdeki ve işteki köşeleriniz için alın. 

Günün her anı kullanabileceğiniz, hızlı ve kolay emilen formülü ile yoğun nemlilik sağlayan Sinoz El Bakım Kremleri, ellerinizde yumuşacık bir hissiyat yaşatacak. Bu hissi yaşarken gitmek istediğiniz rotayı siz seçin. Yasemin bahçelerinden, yeşil çay tazeliğine Aloe vera ferahlığından, gül bahçelerine, badem kokularından, hindistan’ın mistik ruhuna, zeytinyağının doğallına uzanan seçkileri ile “Sinoz Egzotik Kokulu El Bakım Kremi” serisi her an; yumuşak ve bakımlı elleriniz için yanınızda.