Doğanın Mucizesi Allantoin

0
668

Yeni bir keşfimiz var! Cilt bakımı dünyasının her geçen gün keşifleri artıyor. Cilde daha da iyi gelebilecek ne varsa buluyorlar ve bu bir anda tüm ürün içeriklerine dahil oluyor. Kolajen yenileyici özelliği ile adını duyduğumuz allantoin ise yeni göz bebeğimiz! Eski Mısır’a kadar uzanan geçmişi ile allantoin bize neler mi vaat ediyor?

Cildi yumuşatmak, nemlendirmek ve içeriğinde bulunan antioksidan içeriği ile yaşlanma karşıtı oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca allantoin cilt hücreleri içerisinde su içeriğini arttırıcı, keratolik etkisi ile akne, kepek, sedef hastalığı tarzında cilt rahatsızlıklarının tedavisinde de kullanılabiliyor. Mucizevi değil de ne? 😊

Allantoin dediğimizde aklınızda aşağıdaki kelimeler canlanabilir.

*Nemlendirici

*Deskuamasyon

*Onarıcı Etki

*İyileşme

*Cilt Kuruluğunu Azaltıcı

*Koruma

*Yaşlanma Karşıtı

Şimdi bu maddeyi cilde kavuşturma zamanı! Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi içeriğinde bulunan allantoin ile size gençliğini koruyan, pürüzsüz, ışıltılı, kırışıklıklara karşı dayanıklı bir cilt sunuyor!

Krem, içeriğinde bulunan allantoin dışında cildinize koenzim Q10 ile antioksidan etkisi, hyalüronik asit ile yoğun nem desteği, aloe vera ile onarıcı bakım desteği ve genç kalmanın sırrı retinol ile mükemmele ulaşıyor!