DERİNLEMESİNE NEM HİSSİYATI

0
739

Tatilde cildimizi bir hayli ihmal etmiş olabiliriz. Şehre dönüşle birlikte birde mevsimin değişiyor olması cildimiz için s.o.s çağrılarının verildiği anlamına gelir.

Neredeyse tüm gün süren; deniz kum ve güneş üçlüsü cildimizi bir hayli kurutur ve kırılgan bir hale getirir. Esnekliğini kaybeden cilt yapısı dış faktörlere karşı savunmasız kalarak hasar alabilecek bir yapıya bürünür ve günden güne yıpranır. Cildimize hasar veren unsurlar sadece dış faktörler değil yiyip içme alışkanlıkları bile olabiliyor. Fazla kafein ve alkol vücuttaki suyun atılarak nem dengesinin bozulmasına sebep oluyor. Tatilde cildimizi bir hayli ihmal etmişken beslenme programı düzenimizden bahsetmiyoruz bile…

Bu ihmali ve tahribatı yok etmek için sizlere önerimiz; tüm vücudunuza yoğun nem desteği sağlamak. Tepeden tırnağa bir vücudun nemlenmesi için farklı ürün kategorilerinin üretimine yönelen Sinoz Kozmetik “Sinoz Vücut Bakım” paketi ile tüm vücudun ihtiyacı olan nem desteğine ve bakıma cevap veriyor.

Adeta nem bombası olan bu paketin içerisinde neler mi var?

Sinoz Besleyici Vücut Losyonu; İçeriğinde dikkat çeken %5 oranında ki panthenol ve aloeveranın onarıcı etkisinde gücünü alan losyon cilde tüm gün süren yoğun nem desteği sağlıyor. Kolay ve hızlı emilen yapısı ise onu günün her anı kullanılabilir kılıyor.

Sinoz Yoğun Nemlendirici El Bakım Kremi; Vitamin E, Panthenol ve Shea yağı ile formüle edilen krem, dış faktörlere karşı en ağır hasarı alan ellerimiz için gerçek bir kurtarıcı. Cilt bariyrini koruma altına alan krem ile yumuşacık ve bakımlı ellere kavuşmak hayal değil.

Sinoz Yoğun Ayak Bakım Kremi; Sürekli sürtünme ile zaman içerisinde sertleşen ve kabuk tutan ayak tabanlarının ölü deriden arınmasını sağlayan Sinoz Yoğun Ayak Bakım Kremi, içeriğindeki üre ile derin çatlaklarda onarıcı nemlendirme sağlayıp yumuşak ve pürüzsüz bir deri oluşumunu destekliyor.