Cilt Lekelerine Nem Etkisi

0
1021
Sinoz leke kremi
Sinoz leke kremi

Cilt Lekelenmeleri

Özellikle yaz mevisimi sonrası ve hatta her mevsim geçişinde cildimizde renk değişimlerinin meydana geldiğine tanık oluruz. Bu değişime sebep olan birçok faktör etkisini her an göstermeye hazır.

Uv’den Kaçının,

Güneş ışınlarına fazla mağruz kalmak, deri ve cilt üzerinde deformasyonlar oluşturmakla birlikte deri altı dokusunun da dengesini alt üst etmekte. Ten rengine etki eden hormonların üretim sistemini etkileyen güneş ışınları lekelenmelerin ana sebebi. Bu sebeple koruyucu kullanmak kaçınılmaz.

Yenilenme Sürecini Hızlandırın

Cilt belirli periyodlarda kabuk değiştirir gibi görünsede bu sürece müdahale etmek sizin elinizde. Cildinizi doğru ürünlerle arındırmaktan, peeling yapmaktan asla vazgeçmeyin. Cildiniz kendini yenileyemediği sürece ölü hücreler cildinizin soluk görünmesine ve lekelenmesine zemin hazırlayacak.

Yoğun Nem Takviyesi

Ten rengi eşitsizliklerinin ve lekelenmelerin bir sebebi de cilt altı dokusunda yeterli ve düzenli çalışmanının sağlanamıyor oluşu. Sağlıklı bir cildin önceliği nem. Cilde sağlanan yoğun nem desteği tüm hücrelerin düzenli çalışabilmesi için birincil kaynak.

Sinoz Leke Kremi içeriğindeki pentavin desteği ile cildinizin nem ihitiyacını kontrol altına alıyor. C vitamini ve meyan kökü özleriyle cilt üzerinde eşitleyici etki sağlayan Sinoz Leke Kremi; tek ton cilt deneyimi vaad ediyor.