CİLT KARARMALARI NASIL DENGELENİR?

2
850
cilt kararmaları nasıl dengelenir
cilt kararmaları nasıl dengelenir

Farkında olmayız ama bir gün aynanın karşısında ya da plajda tüm vücudumuzda renk eşitsizliklerinin olduğunu görebiliriz. O an her şey için aslında geç olduğunu düşünsekte, alınacak önlemler ile yeni kararmaların önüne geçebilir ve var olanlara savaş açabiliriz.


Kararmalar neden oluşur? Renk eşitisizliklerin ardındaki bilinmeyenler nelerdir? Tekrar tek ton bir görünüme ulaşmak mümkün müdür? Sorularını sizler için gündemimize taşıyoruz.


Günlük rutinimiz haline dönüşen birçok alışkanlık ten rengi eşitsizliklerinin ve kararmaların ardındaki sebepler arasında yer alıyor. 
Birde ihmaller ve umursamamızlıklar söz konusu tabii ki…Deodorant seçimlerinden, epilasyon işlemlerine, yanlış materyalli iç çamaşırları kullanmaktan, yanlış temizlik uygulamalarına kadar birçok hareketimiz kararmaların ardındaki esas sebeplerden.


Peki bu işin doğrusu ne derseniz?
Alüminyum içerikli deodorant ve roll-on’lardan uzak durmak, cildin yapısal bütünlüğünü bozmayacak epilasyon işlemlerini tercih etmek, iç çamaşırı ve kıyafet seçimlerinde pamuk, organik materyalli ürünlerden yana olmak, cildi oksijenle yeteri miktarda temas ettirmek ve nemlendirmek…
Kararmaların ardında yer alan ihmal listesinin başında ise güneş faktörüde önemli yer tutuyor.

Özellikle yaz aylarında ve plajda geçirdiğimiz zaman aralıklarında yüksek faktörlü koruyucular kullanmak bu durumun önüne geçmemize yardımcı olacaktır. 


Kararmaları önleyecek ve var olan kararmalarınızı yok ederek, cilt tonunuzu eşitleyecek olan bir ürünle sizleri tanıştırmak isteriz.


Dermokozmetik sektörünün öncülerinden Sinoz’un kararmalar için geliştirdiği ve özel olarak formülüze ettiği Beyazlatıcı Kremi ile kararmalarla mücadele etmek oldukça kolay. Selective White formülü, meyan kökü ve nar çekirdeği özleriylede desteklenen içeriği ile kararmalara son veren ve eşitsizlikleri ortadan kaldıran Sinoz Beyazlatıcı Krem ile renk eşitsizlikleri son buluyor.

Ayrıca antioksidan etkisi ile cildinizi yenileyecek olan Sinoz Beyazlatıcı Krem cildin daha sağlıklı ve genç görünmesinide tetikliyor.

2 YORUMLAR