Cilt Gözenekleri ve Gözenek Sıkılaştırma

0
205
gözenek sıkılaştırıcı serum
gözenek sıkılaştırıcı serum

Cilt gözenekleri, ergenlik döneminde oluşan derin sivilce izleri veya genetik nedenlerden kaynaklı yüz bölgesinde oluşan bir cilt bozukluğudur. Cinsiyet gözetmeksizin her cilt tipinde karşılaşılabilen bu cilt problemi, dış görünüşe bağlı kişide özgüven eksikliği yaratabiliyor.

Genişlemiş cilt gözenekleri geçmesi en zor cilt problemlerinden biridir. Gözenekler belirginleştikçe tedavisi daha da zorlaşıyor, dış görünüme daha fazla negatif olarak yansıyor. Araştırmalara göre kapatıcı ürünler en çok sivilce ve lekeler için kullanılırken 2. sırayı ise gözenekleri kapatmak geliyor.

Bu sonuçlar ile gözenek problemi azımsanmayacak kadar çok kişide bulunduğu anlaşılıyor. Gözenek problemi için en etkili ve aktif tedavi yöntemi lazer tedavisi diyebiliriz. Lazer ile gözeneklere uygulanan ışın tedavisi biraz can yakabilirken maliyet olarak ta bütçe ihtiyacı gerektiriyor.

Bizim önerimiz ise cilt gözeneklerini sıkılaştırıcı serumlar

Gözenekler geçtiğimiz son 5 yıl öncesine kadar herhangi bir takviye ile çözümlenebilmesi olağan bir cilt problemi değildi. Gelişen teknoloji ile beraber lazer tedavileri ve gelişen ar-ge çalışmaları sonucunda gözenek sıkılaştırıcı serumlar ortaya çıktı. Gözenek sıkılaştırıcı serumlar lazer kadar hızlı sonuç vermese de, daha uygun maliyetli olmaları kısa vade de avantaj sağlamakta.

Başarılı bir gözenek sıkılaştırıcı serum önerisi için Sinoz gözenek sıkılaştırıcı serum sizlere gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz serumların başında gelmektedir. İçeriğinde bulunan B3 vitamini, Zinc PCA ve Lactic Acid sayesinde, cildin elastikiyetini geliştirmesine, sebum dengesinin sağlanmasına, nemi dengelemesine ve ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcı olur.

Gözenek sıkılaştırıcı serum siparişi için, Watsons & Gratis mağazalarına uğrayabilir veya Trendyol, Hepsiburada gibi online alışveriş sitelerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.