Cildimiz ve Stand By Modu

1
889

Güne başlıyorum! Gün içerisinde stres, aktiviteler, toplantılar, ulaşım problemleri ile boğuşup eve geliyorum ve sanki üstümden tır geçmiş deyiminin anlamını tüm hücrelerimde hissediyorum! Ayna karşısına geçince “Yaşlanıyorum, kendime daha sağlıklı bakacağım” sözlerini vererek televizyon karşısına geçip kumandadaki Netflix tuşuna basıyorum. 

İzlerken uyuklamaya başlıyorum ve televizyonu stant by moduna alıyorum ve tv dinlenmeye başlıyor. Tam o anda cildimi de stant by moduna almak için en verimli zamanın gece uykusu olduğunu düşünüp az önce kendime verdiğim sözü hatırlıyorum! Sonunda Sinoz Hyalünorik Asit Besleyici Gece Kremini kullanmaya başlıyorum ve artık benim de bir baş ucu kremim var!

Uyumadan önce neler yapacağız?

Makyaj Temizliği

Cildinize temas eden kir, toz ve makyaj kalıntılarını temizlemeniz gece boyunca siz uykudayken gözeneklerinizin daha rahat hava alabilmesini sağlıyor. Yorucu geçen bir günün ardından yapacağınız makyaj temizliği sayesinde, gün içerisinde cildinizde biriken kir ve makyaj kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Makyaj temizliğinin daha sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için cildinize uygun olan temizleme ürünlerini seçmeniz gerekiyor.

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi, çok ince bir deriye sahip olduğundan insan cildindeki en hassas kısım. Bu sebeple, göz çevresinin bakımını asla ihmal etmemeniz gerekiyor. Göz çevresinde daha doğal ve parlak bir görünüm elde etmek istiyorsanız, cilt yapınıza uygun olan göz kremlerini ve nemlendiricileri kullanmalısınız.

Tonik ile Gözenek Sıkılaştırma Uygulaması

Gözenekleriniz ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, gece uyumadan önce rutin cilt bakımınıza tonik ile cilt temizleme uygulamasını da ekleyebilirsiniz.

Ufak tüyoların parıltılı etkiye sahip olması için en önemli unsur devamlılık ve cildin kendini stand by moduna aldığı gece saatlerinde bakımını yapıp uykunda gençleşmeye devam edebilirsin! Sinoz’un yeni ürünlerinden olan Sinoz Hyalünorik Asit Besleyici Gece Kremi ile etkisini kısa zamanda ve büyüleyici olarak hissedeceğin bir deneyime hazır ol!

1 Yorum