CİLDİMİZ NASIL YAŞLANIR?

0
618
yaşlanma karşıtı altın serum
yaşlanma karşıtı altın serum

Zaman faktörünün ve yaşlanmanın en belirgin noktası cildimiz. 

Cildin neredeyse temas noktası olan, en üst tabakasında bulunan epidermis doku, cilde canlılık veren keratinle dolu. 

Daha kalın bir yapıya sahip olan ve epidermisin hemen altında yer alan dermiş doku ise oldukça komplike. Çünkü bu katmanda genç görünümün kilit parçalarından; kolajen ve esneklik merkezi elastin proteinler yer alıyor.

Yaş almakla birlikte bu katman tahrip olur ve etken bileşenlerin dokusu bozulur. İpliksi yapıdaki kolajen ve elastin, yapı deformasyonuna uğradığı sırada toplanarak yumak haline gelir ve bölgesel çökmeler ile kırışıklıklar gün yüzüne çıkar. 

Ayrıca cildin ölü derilerinden arınamayışı kırışıklıkları tetiklerken yağ dokuların azalmasıda cildin gerginliğini kaybetmesine sebep oluyor. 

Yaşlanma faktörüne karşı cildi beslemek ve koruma altına almak olmazsa olmaz. 

En iyi yöntem ise, kayba sebep olan ana tetikleyiciler ile bir gard almak ve yola devam etmek.

Sinoz’un güçlü bileşenler ile formülüze ettiği Sinoz 24K Gold Anti Age serum ile zamanın etkilerini durdurmak ve onarmak oldukça kolay.

Altın’ın cilt bakımı üzerindeki gençleştirici etkisini, kolajen ve hyalüronik asit gibi güçlü etkenler ile birleştiren serum için gençlik iksiri demek yanlış olmaz.

Cildin nem değerlerini yükselterek elastikiyetini geri kazandıran serum, bölgesel kırışıklıkları doldurarak pürüzsüz bir görünüm sunuyor.

Işıltılı ve sıkı ve kırışıksız bir görünüm için tek yapılması gereken Sinoz 24K Gold Anti Age Serumu, günde iki kez ilgili bölgelere dairesel hareketlerle uygulamak.