CİLDE GECE BAKIMI

0
756

Yazın en sıcak günlerini yaşadığımız bu günlerde, ektra su kaybediyoruz. Bu kayıp hem vücudumuzdaki dengeyi hem de cildimizdeki nem dengesini bozuyor.

Su kaybı ile hem bedensel olarak yorgunluk hissetmeye başlarız hem de cildimizde bozulmalar meydana gelir. Deride kuruma, pul pul bir görüntü ve dökülmeler yaşanabilir.  

Nem dengesinin korunması için gün içerisinde hem bolca su tüketimi yapmalı hem de ağır ve yağlı gıdalardan uzak durmalıyız. Gündüz bunlara dikkat ettiğimizde kocaman bir gece de bizi bekliyor. Peki gece neler yapabiliriz? Uykuda bakım mümkün müdür?

Gece vücudumuz için tam olarak rest – off anıdır. Bu sebeple bu dinlenme anını tüm organlarımıza, cildimize hissettirmeliyiz. Ağır besinler tüketmeden, en geç 18:00’de yemek yiyerek midemizi ve sinirim sistemimizi dinlendirebiliriz. Su içmeye devam! 😊  

Gece bakımını ciltte nasıl yapabiliriz?

Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi ile gece bakımı yapmak mümkün! Tüm ritüelleriniz siz uykudayken de devam edecek. Cildi yoğun olarak besler, kırışıklarla savaşır ve nem deposu olan krem ile siz uyurken cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Cildinize ve boynunuza masaj yaparak uygulayacağınız Sinoz Besleyici Gece Kremi’nin içeriğinde ağırlığının 1000 katı kadar suyu cilde hapsederek nem desteği sağlayan hyalüronik asit ve cildin en etkin besin kaynağı panthenol bulunmaktadır.  

Geceden gündüze canlı, pürüzsüz, ışıltılı ve ipeksi bir cilt sizi bekliyor! 😊