SİNOZ’DAN C VİTAMİNİ BOMBARDIMANI

0
655
c vitamini ile leke geçirme
c vitamini ile leke geçirme

10 yılı aşkın dermokozmetik deneyiminin yansımasıyla sektörün en çok tercih edilen Leke Kremi ünvanını alan ve tüketici kalite ödüllü Sinoz Leke Kremi’nin tamamlayıcı ve eşsiz bir yol arkadaşı var artık.

Sinoz C Vitamini Serumu

İçeriğindeki bitkisel aktiflerden meyan kökü özü ile cilt tonunu eşitleyici sağlayan Sinoz Leke Kremi aynı zamanda C vitamini ile destekleniyordu.

Yapılan araştırmalar sonucunda C vitaminin cilt ve özellikle lekeler üzerindeki olumlu etkisine kayıtsız kalınamayarak Sinoz Leke Kremi’nin formülü yeniden masaya yatırıldı ve 3 katı güçlü hale getirildi. 

Bunun üzerine Leke Kremi’nin etkilerini güçlendirecek olan %10 oranlı C Vitamini Serumu formülüze edildi.

C vitamininin cilt için olan faydalarını sıralamamız gerekirse;

–   Yaşlılık belirtilerine karşı savaşır

–   Kolajen üretimini destekler

–   Cildin yenilenmesine katkı sağlar

–   Cilt hasarını azaltır

–   Cilde esneklik kazandırır

–   Ciltteki lekeleri gidererek tek ton bir görünüm yaratmak

Hyaluronik Asit’in cildi yenileyici ve gençleştirici etkisini bünyesinde barındıran serum ince kırışıklıkları en aza indiririrken cildi besleyerek yapısal bütünlüğün korunmasını destekliyor. 

C vitaminin antioksidan etkisi ile cildin yenilenmesine etki eden Sinoz C Vitamini Serumu, çevresel faktörlerin sebep olabileceği cilt yorgunluklarını ve tahribatlarını en aza indirirek daha ışıltılı, enerjik ve canlı bir cilt için çalışıyor. 

Sinoz C Vitamini Serumu’nun esas etki alanı ise lekeler. Oluşum sebebi her ne olursa olsun, yoğun cilt lekeleri ve renk eşitsizlikleri üzerinde etki gösteren serum;

Cilt tonunu eşitlemeyi ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırılmasını destekliyor.