GÜNEŞ BU KEZ DOST DEĞİL ! GÜNEŞ LEKELERİ

0
902
güneş lekeleri
güneş lekeleri

Güneş giren eve doktor girmez.” Der büyüklerimiz. Doğa ve insan için faydaları saymakla bitmeyecek olan güneş, cildimiz için aynı özeni gösteremiyor. Gün içerisinde çevresel faktörlerle birleşerek cilt üzerindeki yıkıcı etkisini artıran güneş, cildin en önemli besin kaynaklarından olan nemin kaybına sebep veriyor.

Güneşle birlikte oluşan nem kaybı sonrasında elastik yapısını yitiren cilt zamana meydan okumakta zorlanıyor ve genç görünümler yerini sıkılık kaybına ve kırışıklıklara bırakıyor.

Güneşin yarattığı yıpratıcı etkiler bununla da sınırlı değil. Cilt üzerinde renk eşitsizlikleri oluşturarak tek ton uyumunu sekteye uğratıyor. Lekeli ve ton uyuşmazlıkların yer aldığı bir cilt oldukça korkutucu değil mi ?

CİLDİN KORUMA ALTINDA

Sinoz Gündüz Kremi, SPF 15 desteği ile güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı kalkan oluşturuyor. Hyalüronik asit içeriği ile nemi cilde hapseden ve gün boyunca düzenli nem tüketimi sağlayarak cildin elastik yapısını güçlendiriyor. Güneş sebebiyle seramid üretiminde yavaşlamaya yaşayan cilt, kuruluğa pürüze ve sıkılık kaybına müsait duruma gelir. Sinoz Gündüz Kremi cildinizde ki seramidleri yenileyerek cildinizi güçlendiriyor ve tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor…