BÖLGESEL FARKLILIĞA SON !

0
791

Vücudumuzun belirli bölgelerindeki kararmalar oldukça görünür fakat bu görünümler ardındaki nedenler bilinmez.

Kararmalara yönelik dikkat edilmesi gereken konular, kararmaların nasıl geçeceğine ve yeni kararmaların nasıl önlenebileceğine yönelik başlıklarla bölgesel ten rengi kararmalarını değerlendirmeye alıyoruz.

Pigmentasyon bozuklukları ve terlemeden daha çok, bölgesel kararmalar genellikle bilinçsiz hareketler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Alüminyum içeren kozmetik ürünler kullanmak, yanlış tıraşlama yöntemleri ve sentetik kıyafetlerin tercihinin yanı sıra; sürtünme gibi fiziksel hareketler ile de kararmaların oluşumu tetiklenebilmektedir.

Yaz aylarıyla birlikte güneş faktörünün derimize renk veren pigmentleri hareketlendirmesiyle cilt üzerindeki bölgesel renk farklılıkları daha belirgin hale gelir. Yazın sonunda ise gözle görülür eşitsizlikler hayatı bir hayli zorlaştırır.

Bu durumun önüne geçmek için yukarıda sıraladığımız etkenlere dikkat ederek, profesyonel bir ürün desteği ile tek ton cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Sinoz Kozmetik’in özel olarak geliştirdiği “Selective White” içeriği ile Sinoz Beyazlatıcı Krem, ten rengi uyumsuzluklarına son vererek tek ton cilt görünümüne giden yolu açıyor.

Özellikle; diz, dirsek, koltuk altı, bikini bölgesinde oluşan kararmalara karşı, meyan kökü özlerinin beyazlatıcı etkisi ile müdahale eden Sinoz Beyazlatıcı Krem bölgesel kararmalara son veriyor. İçeriğindeki nar ekstratları ile antioksidan etki sağlayan Sinoz Beyazlatıcı Krem, cildin yenilenmesine ve onarılmasına da destek oluyor.