BAŞ BELASI KEPEK | SAÇ BAKIM

0
841

Kepek oluşumunun dönemsel veya saç bakım periodlarının sıklığına göre oluştuğu iddia edilsede işin nihayetinde kepek bir cilt hastalığıdır.

Durumun ciddiyetini dikkate alarak konuya odaklanmak gerek. Kepek sadece görünüm olarak sizlere rahatsız ediyor gibi görünebilir. Oysa ki arka planda saçlarınız ve saç deriniz için birçok problemi de beraberinde getirmekte.

Bu problemlerden bazıları : saç tellerinin incelmesi, dökülme, saç derisinde kızarıklık ve kaşınmalar olarak sıralanabilir.

ONARICI BAKIM ŞART!

Tek başına doğru ve kaliteli ürünlerle beslenmek vücudumuzun tamamı için yeterli olmayabilir. Kepekle mücadele de doğru ürünler tercih etmek şart.

Saç derinizi ve saçlarınızı yeteri miktarda ve doğru besleyebileceğiniz bir önerimiz var. Sinoz Saç Bakım Şampuanı içeriğindeki bitki karması ile saç tellerinizi güçlendirip ışıltılı bir görünüm sağlarken çinko ve provitamin b5 desteği ile kepek kabusuna son veriyor. Geride kalan kepekler olurken beslenmiş ve nem değerini koruyabilen bir saç derisi sağlıklı ve ışılıtılı saçlar için sizi bekliyor.