ALTIN DEĞERİNDE BİR CİLT

0
718
Sinoz altın serum
Sinoz altın serum

Cilt bakımımızı düzenli bir şekilde gerçekleştirmek her zaman sanıldığı gibi sonuçlar vermeyebiliyor. Çevresel faktörler, zaman ve stres faktörleri hayal ettiğimiz etkiyi azaltırken bazende ürünlerin yetersiz içerikleri bu durumu tetikleyebilmekte.


Yaşınız artık 30’lara yaklaştıysa yaşlılık belirtileri ile mücadele etmek giderek zorlaşıyor demektir.

Bu noktada ihtiyacınız olan şey ise gençliğin kilit bakım unsurlarıyla dolu konsantre bir bakım ürünü.


Böylesi konsantre yapıya sahip bir ürünle sizleri tanıştırmak isteriz. Sinoz 24K Gold Anti-aging Beauty Serum! Aklınıza gelen ilk soruyu şimdiden cevaplayalım. Evet, gerçekten Sinoz Altın Serum’un içerisinde 24 ayar altın parçacıkları var.


Altın kadar değerli cildimiz için ,gerçek altınlara bezeli Sinoz ’un 24 ayar altın parçacıkları cildin daha ışıltılı ve sıkı bir yapıya bürünmesini sağlıyor. Cildi pürüzsüzleştiren Sinoz ’un en önemli bir yanı ise altının iletkenliğini kullanması.

Bu sayede Sinoz ’un içeriğindeki kollajen,hyaluronik asit ve bitkisel bileşenlerin cilt ile olan temas süresi hızlanıyor ve daha hızlı, etkili sonuçlar alınıyor.


Ağırlığının bin katı kadar suyu cilde hapseden hyaluronik asit ile cilde sürekli nem desteği sağlayan Sinoz , kurumaları engelleyerek daha yumuşak ve çevresel faktörlere karşı dayanıklılık gösteren bir cildi destekliyor.


Kolajen takviyesi ise cildi ve hücreleri yenileyerek zamana meydan okutan genç bir görünümü destekleyen Sinoz ; özellikle alın, ağız ve göz çevresi gibi bölgelerde bulunan kırışıklıkları azaltarak yaşlılık belirtilerinin yok olduğu pürüzsüz bir görünümün habercisi.


Gece uyku öncesinde temiz cildinize uygulayacağınız Sinoz ile her yeni güne daha genç bir görünümle başlayacağınızı unutmayın.

Sinoz’un en yeni ürünleri altın sabun ve altın göz çevresi serum ile cildinize değer katın ürünleri incelemek için www.sinoz.com.tr adresine uğrayınız